Scholarship Distribution
शैक्षिक वर्ष २०७४/०७५ मा स्नातक तह प्रथम, द्वितीय, तृतीय र चौथो साथै स्नातकोत्तर तह प्रथम र द्वितीय वर्षमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरुलाई क्याम्पस कोषबाट छात्रवृत्ति वितरणका लागि छनौट गरी क्याम्पस सञ्चालक समितिमा सिफारिस गर्ने निर्णय गरिन्छ ।
क्र.स नाम रोल नं तह संकाय विषय ठेगाना वडा नं छात्रवृत्तिको किसिम
हिरा अधिकारी ६९ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास जेहेन्दार
सविना श्रेष्ठ १० स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास जनजाति
कुन्दन श्रेष्ठ ४९ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास आर्थिक रुपले पिछडिएको
पूजा सुनार २३ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   भानु १२ दलित
शोनाली थापा मगर स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   म्याग्दे आर्थिक रुपले पिछडिएको
पूजा भण्डारी ३५ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   सिन्धुपाल्चोक   जेहेन्दार
मोहित थापा १५ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   म्याग्दे जनजाति
दिपा पुन १८ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास जनजाति
रुविना प्रजापती ४१ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास जनजाति
१० विशाल वि.क ११९ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   मध्ये नेपाल दलित
११ सुस्मिता भुजेल १६ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   सुन्दरबजार  १० जेहेन्दार
१२ सुनिता राना ७७ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   पाल्पा   जनजाति
१३ सुदिप मजकोटी १४ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   भानु दलित
१४ सुजना बल्कोटी स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   भानु दलित
१५ लैलजा खनाल १०७ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास जेहेन्दार
१६ तिल बहादुर थापा ६१ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   बन्दिपुर जनजाति
१७ सरला लम्साल १२७ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   भिमाद विकट क्षेत्र
१८ सुस्मिता वाग्ले १६ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास आर्थिक रुपले पिछडिएको
१९ अनिसा आले १९ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास १४ जनजाति
२० प्रेम कुमारी थापा २० स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास १४ जनजाति
२१ भगवती परियार ८९ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास दलित
२२ दिपा कार्की १३ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   भानु आर्थिक रुपले पिछडिएको
२३ दुर्गा कुमारी श्रेष्ठ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   म्याग्दे जेहेन्दार
२४ पुजा वि.क ४८ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   म्याग्दे जेहेन्दार
२५ मधु कुमारी शाह २१ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   वारा   जेहेन्दार
२६ दिपा गिरी २२ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास जेहेन्दार
२७ हेम कुमारी थापा ४२ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   घिरिङ जनजाति
२८ रजिना श्रेष्ठ ८१ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   म्याग्दे जनजाति
२९ जमुना सुवेदी ३० स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास आर्थिक रुपले पिछडिएको
३० सिता अधिकारी  ११५ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   रिसिङ   आर्थिक रुपले पिछडिएको
३१ अनु खनाल ३६ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   स्याङ्जा   आर्थिक रुपले पिछडिएको
३२ ननमाया थापा ३७ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   स्याङ्जा   जनजाति
३३ मुना वि.क ७२ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   भानु दलित
३४ एलिना कार्की  २६ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   लम्जुङ   जेहेन्दार
३५ मुना राना ११ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास जनजाति
३६ प्रतिक दरै २३ स्नातक प्रथम व्यवस्थापन   व्यास ११ जनजाति
३७ जयराम सारु १० स्नातक प्रथम शिक्षा Eng रिसिङ जनजाति
३८ बबिता आले स्नातक प्रथम शिक्षा Eng व्यास जनजाति
३९ कुसुम गुरुङ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng व्यास जनजाति
४० पूजा बल्कोटी स्नातक प्रथम शिक्षा Eng भानु दलित
४१ शिल्पा गौली १५ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng व्यास आर्थिक रुपले पिछडिएको
४२ अुनुप आले मगर स्नातक प्रथम शिक्षा Eng म्याग्दे जनजाति
४३ सुस्मिता अधिकारी २३ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng व्यास ११ जेहेन्दार
४४ सुनिता वि.क २४ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng बन्दिपुर दलित
४५ सुस्मिता वि.क २७ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng भानु दलित
४६ अन्जना राना मगर २८ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng भानु जनजाति
४७ शोभा थापा ४८ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng भानु १३ जेहेन्दार
४८ रामचन्द्र गौली ६६ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng श्याम्घा आर्थिक रुपले पिछडिएको
४९ सीता श्रेष्ठ १४ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng व्यास जनजाति
५० राधा थापा मगर ११ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng व्यास जनजाति
५१ पूजा दरै ३६ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng व्यास जनजाति
५२ पुष्पा सेन्चुरी  २१ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng भिर्कोट   दलित
५३ देवी पौडेल  ४९ स्नातक प्रथम शिक्षा Eng व्यास जेहेन्दार
५४ सिर्जना विश्वकर्मा १४ स्नातक प्रथम शिक्षा Maths व्यास दलित
५५ गंगा पाण्डे ११ स्नातक प्रथम शिक्षा Maths व्यास जेहेन्दार
५६ तुल बहादुर श्रेष्ठ स्नातक प्रथम शिक्षा Maths व्यास जेहेन्दार
५७ निशा त्रिपाठी १० स्नातक प्रथम शिक्षा Maths भानु जेहेन्दार
५८ तुलसी श्रेष्ठ स्नातक प्रथम शिक्षा Maths व्यास जनजाति
५९ केशरी थापा मगर १३ स्नातक प्रथम शिक्षा Maths म्याग्दे जेहेन्दार
६० विष्णु नेपाली १२ स्नातक प्रथम शिक्षा Maths रिसिङ दलित
६१ अनिता थापा मगर स्नातक प्रथम शिक्षा Maths रिसिङ   जेहेन्दार
६२ रमा सुनारी १३ स्नातक प्रथम शिक्षा Nep व्यास आर्थिक रुपले पिछडिएको
६३ दुर्गा माया थापा १२ स्नातक प्रथम शिक्षा Nep रिसिङ जनजाति
६४ मिरा गुरुङ्ग २५ स्नातक प्रथम शिक्षा Nep सतिस्वारा जनजाति
६५ लक्ष्मी परियार १८ स्नातक प्रथम शिक्षा Nep व्यास ११ दलित
६६ रमिला खनाल ३७ स्नातक प्रथम शिक्षा Nep भानु १३ आर्थिक रुपले पिछडिएको
६७ पवित्रा लम्साल ३५ स्नातक प्रथम शिक्षा Nep भानु १३ दलित
६८ दुर्गा घिमिरे स्नातक प्रथम शिक्षा Nep रिसिङ दलित
६९ पुष्पा आले ४८ स्नातक प्रथम शिक्षा Nep व्यास १३ जनजाति
७० दनु माया आले १५ स्नातक प्रथम शिक्षा Nep म्याग्दे जनजाति
७१ सरिता थापा स्नातक प्रथम शिक्षा Nep व्यास जनजाति
७२ कुमारी गुरुङ २८ स्नातक प्रथम शिक्षा Nep बन्दिपुर   जनजाति
७३ भावना अधिकारी ३९ स्नातक प्रथम शिक्षा Nep व्यास   जेहेन्दार
७४ मुस्कान गुरुङ वि.क स्नातक प्रथम शिक्षा Sci व्यास   दलित
७५ संगीता श्रेष्ठ ३० स्नातक प्रथम शिक्षा Sci म्याग्दे जनजाति
७६ दानी माया थापा मगर २८ स्नातक प्रथम शिक्षा Sci देवघाट   जनजाति
७७ संजय थापा मगर १३ स्नातक प्रथम शिक्षा Sci बन्दिपुर जनजाति
७८ रविन भट्टराई ३६ स्नातक प्रथम शिक्षा Sci बन्दिपुर जेहेन्दार
७९ विशाल श्रेष्ठ ३८ स्नातक प्रथम शिक्षा Sci म्याग्दे जनजाति
८० नविन थपलिया २० स्नातक प्रथम शिक्षा Sci लम्जुङ   आर्थिक रुपले पिछडिएको
८१ देवी माया थापा १० स्नातक प्रथम शिक्षा Sci रिसिङ जनजाति
८२ सोममाया थापा स्नातक प्रथम शिक्षा Sci रिसिङ जनजाति
८३ अस्मिता थापा स्नातक प्रथम शिक्षा Sci रिसिङ जनजाति
८४ कल्पना श्रेष्ठ स्नातक प्रथम शिक्षा Sci देवघाट जेहेन्दार
८५ संगिता थापा स्नातक प्रथम शिक्षा Sci रिसिङ जनजाति
८६ बन्दना अधिकारी १९ स्नातक प्रथम शिक्षा Sci सुन्दवजार विकट क्षेत्र
८७ पवित्रा नेपाली २४ स्नातक प्रथम शिक्षा Sci बेसीशहर दलित
८८ विजय सारु १७ स्नातक प्रथम शिक्षा Sci बैदी   विकट क्षेत्र
८९ सन्देश अधिकारी स्नातक प्रथम शिक्षा Sci शिद्ध   जेहेन्दार
९० पुजा श्रेष्ठ २३ स्नातक प्रथम शिक्षा Sci छिपछिपे   जनजाति
९१ दिपक रानाभाट ३२ स्नातक प्रथम शिक्षा Sci भानु  शहिद परीवार 
९२ अञ्जना सोती ११८ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास आर्थिक रुपले पिछडिएको
९३ सुनिता नेपाली ३५ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास दलित
९४ करिस्मा बगाले ६३ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   मध्ये नेपाल जेहेन्दार
९५ सुस्मिता खनाल ३६ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   मध्ये नेपाल आर्थिक रुपले पिछडिएको
९६ निर्मला तिवारी ४० स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास आर्थिक रुपले पिछडिएको
९७ सन्ध्या श्रेष्ठ ५६ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   म्याग्दे जनजाति
९८ निस्ता पोख्रेल ४६ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास ११ जेहेन्दार
९९ ज्योति मुमी मगर स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास १४ जनजाति
१०० रचना पन्थ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास १२ जेहेन्दार
१०१ बिना पन्थ २४ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास १४ अपाङ्ग
१०२ राम बहादुर कुँवर २७ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास जेहेन्दार
१०३ देवी माया रानाभाट स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   रिसिङ गा.पा जेहेन्दार
१०४ निरा सिंह ठकुरी ११ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   देवघाट गा.पा जेहेन्दार
१०५ करीस्मा गोदार २० स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   सतिस्वारा जेहेन्दार
१०६ अनुजा लामिछाने १२ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास १० जेहेन्दार
१०७ पूजा शर्मा ३३ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   पाल्पा   आर्थिक रुपले पिछडिएको
१०८ संगीता घर्ती ४९ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   भानु  १३ जनजाति
१०९ पुष्पा दरै १३ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास जनजाति
११० कल्पना रोका क्षेत्री स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   आँबुखैरेनी जेहेन्दार
१११ साजन थापा स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   गोर्खा जेहेन्दार
११२ हकिमा खातुन  २१ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   भानु   जनजाति
११३ सरस्वती पौडेल ४८ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास आर्थिक रुपले पिछडिएको
११४ बबिता कार्की १५ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास आर्थिक रुपले पिछडिएको
११५ किसोर कुमार गोशली १०५ स्नातक द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास  आर्थिक रुपले पिछडिएको
११६ कामना गिरी स्नातक द्वितीय शिक्षा Pop रिसिङ   विकट क्षेत्र
११७ शान्ता थापा १२ स्नातक द्वितीय शिक्षा Pop व्यास १३  
११८ सबिना घर्ती स्नातक द्वितीय शिक्षा Pop व्यास आर्थिक रुपले पिछडिएको
११९ तुलकुमारी राना   स्नातक द्वितीय शिक्षा Pop नवलपरासी    
१२० सुजन क्षेत्री  स्नातक द्वितीय शिक्षा Maths व्यास  
१२१ पूजा सापकोटा स्नातक द्वितीय शिक्षा Maths व्यास जेहेन्दार
१२२ जानुका थापा स्नातक द्वितीय शिक्षा Maths व्यास १४ जनजाति
१२३ अनित श्रेष्ठ स्नातक द्वितीय शिक्षा Maths घिरिङ जनजाति
१२४ पवित्रा पन्थ २६ स्नातक द्वितीय शिक्षा Eng आँबुखैरेनी जेहेन्दार
१२५ कविता पन्थ २६ स्नातक द्वितीय शिक्षा Eng पालुङटार  जेहेन्दार
१२६ लक्ष्मी भण्डारी स्नातक द्वितीय शिक्षा Eng सिन्धुपाल्चोक   जेहेन्दार
१२७ प्यारी परियार ३३ स्नातक द्वितीय शिक्षा Eng भिमाद   दलित
१२८ तिलीसरा आले स्नातक द्वितीय शिक्षा Eng म्याग्दे जनजाति
१२९ सुष्मा राना स्नातक द्वितीय शिक्षा Eng रिसिङ आर्थिक रुपले पिछडिएको
१३० ललिता आले १९ स्नातक द्वितीय शिक्षा Eng रिसिङ आर्थिक रुपले पिछडिएको
१३१ बृहस्पति थापा मगर स्नातक द्वितीय शिक्षा Eng रिसिङ जनजाति
१३२ रविना थापा स्नातक द्वितीय शिक्षा Nep रिसिङ जनजाति
१३३ विष्णु माया अधिकारी ३३ स्नातक द्वितीय शिक्षा Nep व्यास ११ जेहेन्दार
१३४ अर्पण के.सी ५५ स्नातक द्वितीय शिक्षा Nep क्यामिन जेहेन्दार
१३५ सरस्वती वि.क स्नातक द्वितीय शिक्षा Nep जामुने दलित
१३६ अनिता नेपाली २७ स्नातक द्वितीय शिक्षा Nep गोर्खा   दलित
१३७ रुपा वि.क गजमेर ३८ स्नातक द्वितीय शिक्षा Nep भिरकोट दलित
१३८ रामकृष्ण गिरी ६६ स्नातक द्वितीय शिक्षा Nep व्यास जेहेन्दार
१३९ कल्पना न्यौपाने ५६ स्नातक द्वितीय शिक्षा Nep व्यास १० जेहेन्दार
१४० सुजना खड्का  ६० स्नातक द्वितीय शिक्षा Nep भानु १३ आर्थिक रुपले पिछडिएको
१४१ सरला अच्छामी ५१ स्नातक द्वितीय शिक्षा Nep व्यास   दलित
१४२ सर्मिला थापा ५४ स्नातक द्वितीय शिक्षा Nep व्यास १० जनजाति
१४३ सुस्मिता अधिकारी ५८ स्नातक द्वितीय शिक्षा Nep मिर्लुङ जेहेन्दार
१४४ सपना अधिकारी स्नातक द्वितीय शिक्षा Sci भानु जेहेन्दार
१४५ पूजा न्यौपाने १७ स्नातक द्वितीय शिक्षा Sci बन्दिपुर जेहेन्दार
१४६ बुद्धि सुनार १८ स्नातक द्वितीय शिक्षा Sci सुन्दरबजार दलित
१४७ दयाराम परियार ३३ स्नातक द्वितीय शिक्षा Sci व्यास जेहेन्दार
१४८ अभिषेक सापकोटा स्नातक द्वितीय शिक्षा Sci व्यास १० जेहेन्दार
१४९ श्रद्धा खनाल स्नातक द्वितीय शिक्षा Sci म्याग्दे जेहेन्दार
१५० सुनिता पौडेल १९ स्नातक द्वितीय शिक्षा Sci व्यास जेहेन्दार
१५१ सुनिता थापा स्नातक द्वितीय शिक्षा Sci घिरिङ जनजाति
१५२ विपना राना २८ स्नातक द्वितीय शिक्षा Sci व्यास   जेहेन्दार
१५३ पुर्णिमा क्षेत्री २१ स्नातक द्वितीय शिक्षा Sci रिसिङ जेहेन्दार
१५४ रचिता न्यौपाने ९५ स्नातक तृतीय व्यवस्थापन   लम्जुङ   जेहेन्दार
१५५ प्रविना कायस्थ २१ स्नातक तृतीय व्यवस्थापन   व्यास जनजाति
१५६ अनु श्रेष्ठ २६ स्नातक तृतीय व्यवस्थापन   व्यास जनजाति
१५७ मेलिना गुरुङ ४९ स्नातक तृतीय व्यवस्थापन   मिर्लुङ जेहेन्दार
१५८ सृजना थापा मगर ३३ स्नातक तृतीय व्यवस्थापन   जामुने जनजाति
१५९ सदिक्षा भट्टराई स्नातक तृतीय व्यवस्थापन   केशवटार जेहेन्दार
१६० सोनाम रायमाझी स्नातक तृतीय व्यवस्थापन   सतिस्वारा जेहेन्दार
१६१ शितला बानियाँ ३७ स्नातक तृतीय व्यवस्थापन   भानु १२ जेहेन्दार
१६२ प्रतिक्षा छिमाल ११ स्नातक तृतीय व्यवस्थापन   सिद्ध आर्थिक रुपले पिछडिएको
१६३ दिपसिना खड्का ४१ स्नातक तृतीय व्यवस्थापन   मिर्लुङ आर्थिक रुपले पिछडिएको
१६४ सुरक्षा ढुङ्गाना ४५ स्नातक तृतीय व्यवस्थापन   व्यास १० जेहेन्दार
१६५ पूर्णिमा दरै १६ स्नातक तृतीय व्यवस्थापन   व्यास १० आर्थिक रुपले पिछडिएको
१६६ मोनिका श्रेष्ठ १० स्नातक तृतीय शिक्षा Eng व्यास ११ जेहेन्दार
१६७ खुम माया थापा २७ स्नातक तृतीय शिक्षा Nep भगवतीपुर जनजाति
१६८ श्रीकला आले स्नातक तृतीय शिक्षा Nep रिसिङ जनजाति
१६९ धन कुमारी आले स्नातक तृतीय शिक्षा Nep रिसिङ जनजाति
१७० अनुपा खनाल स्नातक तृतीय शिक्षा Sci म्याग्दे जेहेन्दार
१७१ रानी कुमारी रौनियार १५ स्नातक तृतीय शिक्षा Sci पर्सा   जेहेन्दार
१७२ सृजना थापा स्नातक तृतीय शिक्षा Sci रिसिङ   आर्थिक रुपले पिछडिएको
१७३ गंगा माया आले स्नातक तृतीय शिक्षा Pop रिसिङ जनजाति
१७४ गंगा गुरुङ स्नातक तृतीय शिक्षा Pop लम्जुङ   जेहेन्दार
१७५ वविता बस्नेत स्नातक तृतीय शिक्षा Pop लम्जुङ   जेहेन्दार
१७६ सविना मजाकोटी स्नातक तृतीय शिक्षा Pop रिस्ति दलित
१७७ छलिमाया वि.क स्नातक तृतीय शिक्षा Pop व्यास दलित
१७८ सुमन आले ८७ स्नातक चौथो व्यवस्थापन   रिसिङ गा.पा जेहेन्दार
१७९ सुलभ भण्डारी ४९ स्नातक चौथो व्यवस्थापन   व्यास जेहेन्दार
१८० आशा बस्नेत २२ स्नातक चौथो व्यवस्थापन   लम्जुङ   आर्थिक रुपले पिछडिएको
१८१ मिलन थापा मगर ४५ स्नातक चौथो व्यवस्थापन   म्याग्दे जनजाति
१८२ अनिशा सेन स्नातक चौथो व्यवस्थापन   म्याग्दे जेहेन्दार
१८३ मनिषा श्रेष्ठ २० स्नातक चौथो व्यवस्थापन   व्यास जेहेन्दार
१८४ एलिशा गुरुङ १८ स्नातक चौथो व्यवस्थापन   सतिस्वारा जनजाति
१८५ लक्ष्मी श्रेष्ठ ७४ स्नातक चौथो व्यवस्थापन   छाङ जनजाति
१८६ मनिषा कुमाल ५२ स्नातक चौथो व्यवस्थापन   व्यास जनजाति
१८७ रुपा रिजाल ७२ स्नातक चौथो व्यवस्थापन   व्यास जेहेन्दार
१८८ इन्दिरा ढुङ्गाना १६२ स्नातक चौथो व्यवस्थापन   व्यास जेहेन्दार
१८९ विसरा थापा १०४ स्नातक चौथो व्यवस्थापन   व्यास जेहेन्दार
१९० निशा लम्साल स्नातकोत्तर प्रथम शिक्षा Nep म्याग्दे जेहेन्दार
१९१ इन्द्रा बानिया स्नातकोत्तर प्रथम शिक्षा Nep भानु १२ जेहेन्दार
१९२ निर्मला कुँवर १५ स्नातकोत्तर प्रथम शिक्षा Eng भानु जेहेन्दार
१९३ शान्ति श्रेष्ठ स्नातकोत्तर प्रथम शिक्षा Eng भानु जेहेन्दार
१९४ नविना थापा स्नातकोत्तर प्रथम शिक्षा Eng केशवटार जनजाति
१९५ रमा थापा मगर ११ स्नातकोत्तर प्रथम शिक्षा Eng बन्दिपुर जनजाति
१९६ शिव न्यौपाने स्नातकोत्तर प्रथम शिक्षा Eng म्याग्दे जेहेन्दार
१९७ मिन बहादुर दरै स्नातकोत्तर प्रथम शिक्षा EPM रिसिङ जनजाति
१९८ सुरज लामीछाने स्नातकोत्तर द्वितीय  शिक्षा Eng भानु जेहेन्दार
१९९ सुजन पन्थ २३ स्नातकोत्तर द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास  १३ जनजाति
२०० पुकार भट्टराई २२ स्नातकोत्तर द्वितीय व्यवस्थापन   रुपन्देही    
२०१ नारायण पौडेल १८ स्नातकोत्तर द्वितीय व्यवस्थापन   व्यास   
२०२ विजय श्रेष्ठ २७ स्नातकोत्तर द्वितीय व्यवस्थापन   म्याग्दे    जनजाति